naše úspechy

Na súťaži Nitrianska lutna našu školu skvele reprezentovali zobcové flautistky!

 

Sestry Valentovičové si spravodlivo podelili špeciálne ceny súťaže: ku prvému miestu v druhej kategórii získala Karolína titul Laureát súťaže a jej staršia sestra Klára získala s víťazstvom v o stupeň vyššej kategórii i ocenenie Cena primátora za interpretáciu skladby slovanského autora. Pedagóg dievčat Pavel Stiller získal ocenenie pre najúspešnejšieho pedagóga a klavírista Martin Suroviak zase diplom za najlepšiu korepetíciu. Radosť výpravy našej školy ešte zvýšilo druhé miesto Lucie Ševčíkovej a čestné uznanie Aleny Bálintovej z triedy pani Diany Čornakovej. Poďakovani za peknú reprezentáciu školy patrí aj Veronike Čahojovej a Rui Xi Chen.
Komentáre vypnuté na Na súťaži Nitrianska lutna našu školu skvele reprezentovali zobcové flautistky!